IAAPA
Ertech Ertech Ertech Ertech

Kurumsal Bilgiler / Şirket Profili

Ertech Simülasyon ve Oyun Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti; endüstriyel, ticari ve son kullanıcıya yönelik olarak çalışan, otomasyon, yazılım, dizayn, imalat ve araştırma geliştirme şirketidir.

Simülasyon Şirket otomasyon ve hareket sistemlerinde ki uzmanlığına ek olarak, Ses, Görüntü, 3D, Küresel Projeksiyon, Silindirik Projeksiyon, İç bükey Projeksiyon, Steresoskopik 3D, Aktif 3D, Hareket ve Sinema Simülatörleri, Dokunmatik Ekranlar, Holografik Görüntü Sistemleri, Elektronik Kart Tasarımı, Mekanik ve Mekatronik Sistemler konularında imalat ve geliştirme yapmaktadır.

Şirket otomasyon ve hareket sistemlerinde ki uzmanlığına ek olarak, Ses, Görüntü, 3D, Küresel Projeksiyon, Silindirik Projeksiyon, İç bükey Projeksiyon, Steresoskopik 3D, Aktif 3D, Hareket ve Sinema Simülatörleri, Dokunmatik Ekranlar, Holografik Görüntü Sistemleri, Elektronik Kart Tasarımı, Mekanik ve Mekatronik Sistemler konularında imalat ve geliştirme yapmaktadır.

Kurulduğu 2009 yılından günümüze kadar 5D, 8D, 10D ve 12D olmak üzere Cinemagic XD Hareket Simülatörleri Sinemaları adı altında 6 (DOF) eksenli birçok sinemanın anahtar teslim projesine imza atan şirket, üetim bandını 3 Eksenli ve 4 Eksenli tek kişilik F1, Yarış ve Uçak Sİmülatörleri ile genişletmiştir. Dokunmatik Ekranlar, Laser Oyunları, Sinema Efekt Cihazları, Holografik Sahne ve Ekranlar, Efekt Cihazı Sarf Malzemeleri Ürünlerinide müşterilerine kendi üretimi olarak sunmaktadır.

 

Dokunmatik Ekranlar Tüm üretim gelirlerini Araştırma ve Geliştirmeye ayıran şirket, Tübitak tarafından %75'i finanse edilen ve 6 eksenli askeri platformların geliştirilmesi ve üniversal programlanmasına yönelik 2 adet projeyide başarıyla tamamlamıştır. Ertech üretimlerinde yoğun olarak Servo Motor teknolojisini kullanmakla birlikte, AV Motor, Inverter, Yaylı ve Pnömatik sistemleride otomasyon çalışmalarında uygulamaktadır. Firmanın tüm üretimleri Solidworks yazılımı ile hazırlanmakta, prototip öncesi çalışmaları, simülasyon testlerinden geçmektedir.

Üretimlerinde CNC, Lazer ve Plazma teknolojisi ile üretim yapan şirket bu sayede en üst kalitede üretim ve güvenlik sağlamayı ilke olarak kabul etmiştir. Tüm imalatlarında, hassas mühendislik gerekliliklerine özen gösteren şirket, üretim teknolojilerini ve metodlarını sürekli olarak ilerletmektedir.