IAAPA
Ertech Ertech Ertech Ertech

Dokunmatik Ekranlar / Dokunmatik Ekranlar

Dokunmatik Ekranlar

Dokunmatik ekran teknolojisi artık hayatımızın her alanında görebilmek mümkün.

Cep telefonlarından bilgisayarlara, tabletlerden daha birçok farklı alanda dokunmatik ekranlar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası.

 

Ertech Simülasyon şimdi dokunmatik ekran teknolojisine yeni bir boyut getiriyor. Ertech tarafından her boyut ve çözünürlükte, size özel imal edilen, çok kullanıcılı dokunmatik ekran teknolojileri ile bilgisayar ve oyun kullanımı ayrı bir boyut kazanıyor.

Hassas dokunmatik ekranlarımız ile teknolojiyi artık parmaklarınızın ucunda hissederken birbirinden farklı uygulamaları en özel imkanlarla kullanabilirsiniz.

 

Ertech LCD ve LED ekranlar için 65" genişliğe kadar dokunmatik ekran ve kiosklar üretmektedir. Daha büyük ekranlar için infrared led teknolojisini kullanarak dev dokunmatik ekranlar üreten şirket bu konuda ki ürünlerini sipariş üzerine hazırlamaktadır.

Özellikle isteğe uygun yazılım dokunmatik ürünleri ile amaca tam hizmet eden hassas dokunmatik ekranların garanti ve servis desteği de başarı ile verilmektedir.

 

Şu anda Belediyer, Devlet Kurumları, Hastahane ve Özel Kurumlar için projeler geliştirmekte ve bunları standartlaştırmak için yazılım çözümleri geliştirmeye devam etmekteyiz.